Občanské iniciativy

Občanské iniciativy

Kontakt nabízí nestátním neziskovým organizacím, občanským iniciativám a fyzickým osobám pro jejich pravidelné setkávací aktivity nebo pro pořádání jednorázových akcí pronájem vybavených prostor v budově v Palachově ulici 504/7, Liberec. V nabídce pronájmu jsou vybavené klubovny s různou kapacitou osob, sál pro pohybové aktivity, v klubovnách lze využít instalovanou techniku, ke klubovnám lze využít také vybavenou kuchyňku.

Ceník za pronájem prostor

 

Popis místností

Klubovna č. 1 - Zelená (5P)Klubovna č. 1 - Zelená (5P) Místnost v 5. patře s kapacitou 18 osob, možnost využít televizor, video a DVD přehrávač, flipchart.

 

 

 

 

Klubovna č. 2 - Žlutá (6P)Klubovna č. 2 - Žlutá (6P) Místnost v 5. patře s kapacitou 12 osob, možnost využít flipchart. 

 

 

 

 

 

Klubovna č. 3 - Bílá (7P)Klubovna č. 3 - Bílá (7P) Místnost v 5. patře s kapacitou 45 osob, možnost využít DVD přehrávač, ozvučení, dataprojektor s plátnem, notebook, flipchart. 

 

 

 

 

Klubovna č. 4 - Modrá (9P)Klubovna č. 4 - Modrá (9P) Místnost v 5. patře s kapacitou 10 osob, možnost využít flipchart.

 

 

 

 

 

Počítačová učebna (3P + 4P)Počítačová učebna (3P + 4P) Místnost v 5. patře s kapacitou 10 osob, s 10 plně vybavenými počítačovými stanicemi, dataprojektorem, plátnem a počítačem pro lektora. 

 

 

 

 

Kuchyňka (12P)Kuchyňka (12P) Místnost v 5. patře, vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí, myčkou a rychlovarnými konvicemi s možností uvaření teplých nápojů a přípravy drobného občerstvení.

 

 

 

 

Klubovny v Centrálním klubu seniorů (1K + 2K + 3K)

Místnosti ve 3. patře s možností využít kuchyňku pro přípravu drobného občerstvení, k dispozici toalety pro návštěvníky. Klubovny lze pronajmout pouze jako celek, nelze pronajmout jednotlivé klubovny. Kapacita všech kluboven je 35 osob.

Klubovna č. 1Klubovna č. 1  s možností využít televizor, video a DVD přehrávač, přehrávač CD s rádiem, možnost připojení notebooku.

 

 

 

 

Klubovna č. 2Klubovna č. 2 

 

 

 

 

 

Klubovna č. 3Klubovna č. 3 

 

 

 

 

Suterén

Sál (1S)Sál (1S) Sál v suterénu budovy se zrcadlovou stěnou, kapacita 30 osob. Možnost využití klavíru. Sál je určen pro pohybové aktivity.

 

 

 

 

Zkušebna (5S)Zkušebna (5S) Místnost v suterénu budovy s kapacitou 10 osob. Možné využití jako velká šatna ke cvičebnímu sálu nebo pro trénink šipek. 

 

 

 

 

 

Plán místností 5. patro

Plán místností suterén